Skip to main content

Komplikuje vám život? Kedy sa dá porucha erekcie riešiť bez pomoci lekárov?

| Manworld.sk | Téma

Mnoho mužov aspoň raz v živote zažilo zlyhanie pri sexe. Pravdepodobne to ale nesúviselo s chorobou. Avšak, v určitom veku, prípadne vplyvom niektorých negatívnych faktorov sa tieto situácie opakujú častejšie. Našťastie existuje riešenie. 

Pokračujte v čítaní a dozviete sa, kedy a ako je možné sa dlhodobej poruchy erekcie zbaviť aj bez pomoci lekárov a pri intímnych chvíľach budete môcť zas a znova vedieť „strieľať“ ako z kvalitnej vzduchovky pri poľovačke.

Kedy je potrebná pomoc odborníka? 

Ak je príčinou zlej erekcie alebo jej úplnej absencie psychologický alebo fyziologický problém, potom je potrebná lekárska pomoc a odporúčania skúseného odborníka. Avšak, napríklad aj taká operácia uzdičky, ktorej skrátenie môže predstavovať pri sexe značný problém, sa bez pomoci dobrého urológa určite nezaobíde.

Existujú však aj iné jednoduché metódy, ako „prebudiť“ erekciu, zvýšiť sexuálnu túžbu a urobiť orgazmus živším.

Ako je možné dosiahnuť erektilnú dysfunkciu a zvýšiť orgazmus bez tabletiek?

Po stáročia muži a ženy používali jedlo na lákanie partnerov do postele. Chutné pokrmy vedia urobiť v tomto smere s vaším telom doslova zázraky. V mnohých prípadoch určité suroviny a potraviny môžu pôsobiť ako silný stimulant. V iných prípadoch účinok jedla zvýši vaše zmysly. Tieto zvýšené emócie a pocity vás môžu vzrušovať. Preto sa niektoré jedlá právom nazývajú  „afrodiziakum“ a mnohé z nich určite nájdete aj vo svojej chladničke.

  • Zázvor. Zázvor riedi krv, čo pomôže vášmu telu rýchlejšie reagovať na sexuálnu stimuláciu. Tiež stimuluje trávenie, čo môže pomôcť zvýšiť vaše libido, ak ho budete konzumovať častejšie. Pokiaľ sa teda chcete zbaviť dlhodobej poruchy erekcie, zázvor v čaji alebo inom chutnom pokrme je ideálne riešenie.
  • Ustrice. Tento pokrm je asi najznámejším afrodiziakom na svete. A existuje na to dobrý dôvod. Zmyslový zážitok z jedenia ustríc môže byť veľmi inšpiratívny. Pamätajte, že tieto morské živočíchy sú plné zinku, o ktorom je známe, že zvyšuje libido a plodnosť.
  • Čokoláda. Kakao v nej obsiahnuté sa často nazýva ako „prášok pravej lásky“. Stimuluje produkciu hormónov serotonínu a dopamínu a obsahuje fenyletylamín, ktorý prirodzene produkuje náš mozog, keď sme zamilovaní. Kakao je ale najúčinnejšie v čokoláde, ktorá sa pomaly a ľahko topí v ústach.

Ako teda vidíte, erektilná dysfunkcia nie je iba slovo, ale komplexný systém poruchy. Ak sa jej preto chcete zbaviť, nechajte sa vyšetriť a podrobne preštudujte príčinu problému.

Zdroj obrázka: US 2015/Shutterstock.com

Prečítané: 396x
Späť hore