Tetovanie na hrudi pre mužov

| menworld.sk | Ako vyzerať

Hrudník je dostatočne veľký na rôzne tetovania, často je označované za symbol lásky. Dôvodom je, že obraz ostáva v blízkosti srdca. Muži dávajú veľký zmysel tetovaniu na hrudi pre ich hrdosť.

V závislosti od okolností a situácie môže byť tetovanie skryté alebo do určitej miery odhaľujúce. Odhaľujúce tetovanie je vnímané netypicky a príťažlivejšie. Niektorí ľudia sa jednoducho radi chvália odhaleným hrudníkom na pláži či kúpalisku, iní považujú za romantické vytetované meno svojej polovičky na skrytom mieste. Ženy to považujú za neodolateľné.

Na čo treba myslieť

Dizajn tetovania si vyberte podľa podľa oblasti, ktorú chcete pokryť. Vyberte si obrázok, ktorý je vhodný pre typ vášho tela, tak aby vám perfektne sadlo. Zvážte farby, či je už tetovanie veľké alebo malé, farby hrajú významnú úlohu a robia tetovanie atraktívne. Niektoré tetovania sú však lepšie bez farby. To všetko závisí od konštrukcie tetovania, ktoré ste si vybrali.

Nezabudnite sa dopredu opýtať na cenu, hrudník je veľká plocha, ak k tomu prirátame zložitosť tetovania, cena sa môže vyšplhať dosť vysoko. Tiež zvážte toleranciu vašej bolesti, niektoré oblasti na hrudi môžu byť bolestivejšie ako iné časti tela a tetovanie môže byť dokončené na niekoľko krát.

Tetovanie na hrudi si vyberte s odborníkom, hlavne preto, že na hrudi je každý človek iný a má rôzne krivky.

Nápady

Tetovania je stelesnením vašich nápadov a myšlienok, ktoré chcete vyjadriť. V živote každého človeka sa udeje niečo výnimočné, stretne výnimočných ľudí alebo navštívi výnimočné miesta. Najčastejšie sa používajú pre inšpiráciu miesta a mestá, motívy zvierat, rímske číslice, znaky, symboly a pod.

Vaše tetovanie si starostlivo vyberte a nezabúdajte, že s vami ostane po zbytok vášho života.

Prečítané: 44443x
Späť hore
Vyberáme

Chcete vidieť to najdôležitejšie z New Yorku? Postačí vám aj 5 dní

New York City. Veľké Jablko. Veľké Mesto. Mesto, ktoré nikdy nespí. Hlavné mesto sveta....

Čo robiť, ak sa vo vašom dome objaví pleseň?

Hľadáte príčinu vzniku alebo vyberáte prostriedky, ktoré vás ochránia pred nepríjemnou ...

Našli sa v cestovaní a každý z nich má k nemu iný prístup. V Starej tržnici sa bude konať trojdňový cestovateľský festival Kaleidoskop

Prejsť svet na trabante alebo tuk tuku? Zdolať všetky osemtisícovky bez kyslíka? Potápa...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk