Skip to main content

V Británií patrí chirurgické zväčšenie penisu k najbežnejším plastickým operáciám. Príde tento trend aj ku nám?

| Manworld.sk | Téma

Dlhší a hrubší penis, vyššia dávka sebavedomia či lepší milostný zážitok, toto sú najčastejšie dôvody vyhľadávania nových unikátnych metód, od ktorých sa očakáva viditeľné zväčšenie penisu.

Peniaze a obdobie, za ktorú by sa mal požadovaný efekt dostaviť zvyčajne nehrajú hlavnú rolu a zákazníci sa ochotne oddajú rôznym možnostiam sľubujúcim nejaké zlepšenie.

Otázky o celkovej postačujúcej dĺžke priemerného penisu, jeho hrúbke vyžadovanej ženami pre ich sexuálne uspokojenie alebo spôsob, akým sa dá penis čo najjednoduchšie zväčšiť, aby bol výsledok zjavne viditeľný, sú v okruhu mnohých mužov stále aktuálnejšie a zamestnávajú hlavne tých, ktorí by veľmi radi so svojimi proporciami niečo urobili a kvôli podpore ich mužnosti sú odhodlaní podstúpiť aj rôzne špeciálne procedúry, s ktorými má predĺženie prísť.

V posledných rokoch sa na trhu objavili mnohé inovatívne „riešenia“ na predĺženie penisu prostredníctvom rôznych trakčných prístrojov, podporných tabletiek alebo akýchkoľvek iných nástrojov dostupných na internetových portáloch alebo kdekoľvek v predajniach s erotickými pomôckami. Avšak často boli takéto formy zväčšovania penisu pre mužov nedostatočné.

Najideálnejším riešením ako si môžete nechať zväčšiť Váš penis je jednoznačne absolvovanie operačného zákroku na klinike špecializujúcej sa na plastickú a kozmetickú chirurgiu, pri ktorého stopercentnom vykonaní Vám nehrozia žiadne nebezpečné riziká a požadovaný efekt sa skutočne podarí vykonať. Estetické chirurgické úkony už dávno nie sú vyžadované len ženským pohlavím, ale aj muži sa čoraz viacej objednávajú na zákroky spojené s telesnými úpravami, medzi ktoré patrí chirurgické zväčšenie penisu vhodné pre nespokojných pánov.


Ako to je s chirurgickým zväčšením penisu ?

Pokiaľ Vám príde ako nereálne, že britské ostrovy dominujú v počte vykonaných estetických úprav penisu aj napriek svojej povestnej konzervatívnosti, tak by ste mali poznať presné čísla, ktoré jasne vypovedajú o prvenstve tohto typu zákroku medzi všetkými doteraz využívanými mužskými plastickými operáciami. Takmer 40% všetkých vykonaných plastických úkonov, ktoré sa v Británii uskutočnili, podstúpili práve muži, ktorí si nechali zväčšiť penis chirurgicky a 80% z nich prekročilo 25- ročnú vekovú hranicu. Ťažko povedať, prečo takéto operácie patria k najbežnejším opatreniam na ostrovoch, pretože Briti nikdy neobsadzovali spodné priečky v rebríčkoch priemernej dĺžky prirodzenia. Avšak tunajšie kliniky spravili poriadny krok vpred a preto je pochopiteľné, že dôvera obyvateľov v plastickú chirurgiu je obrovská.

Celá operácia prebieha v priemere pol hodinu bez ohľadu na konkrétne zvolený typ zákroku a okrem možných pooperačných komplikácií prinášajúcich prípadné krvácanie, jazvy alebo bolesti v prvé dni po zákroku pri vykonávaní sexuálneho aktu, Vám skutočne nič vážne nehrozí, takže už o pár týždňov sa budete môcť naplno venovať svojej partnerke a hneď začať „testovať“, aký bude Váš milostný život po operatívnom zväčšení prirodzenia. Spokojní zákazníci si prácu plastického chirurga veľmi pochvaľujú a operáciu odporúčajú podstúpiť každému, kto sa trápi kvôli menším rozmerom svojho penisu a túži po zväčšení jeho objemu.


Zákroky, ktorými sa dá predĺžiť penis alebo zväčšiť jeho objem:

Liposukcia – Celkom známa metóda aj pri iných častiach tela, ale penis sa pri nej zväčší iba opticky o centimeter až dva a nie reálne, takže od liposukcie nemôžete očakávať zázraky. Pri koreni penisu sa nachádza vrstva tuku uloženého pod kožou, ktorú je možné klasicky odsať. Výsledky nie sú prevratné, ale spôsob je najbezpečnejší, takže si ho volí množstvo klientov.

Odpojenie úponov od lonovej kosti – Tento spôsob nie je ani veľmi odporúčaným, nakoľko patrí k dosť rizikovým nie pri operácií, ale pri následnom pohlavnom styku. Penis sa zväčšuje prerušením väzivových úponov a povytiahnutím smerom von. Výsledok je predĺženie asi iba dva centimetre a hrozí poranenie pri sexe, takže nie je to vôbec efektívna forma vylepšenia.

Lipofiling – Prebieha odobratím tukovej vrstvy z niektorej časti tela a vsadením do podkožia penisu, čím sa jeho hrúbka obalí. Efekt je však krátkodobý, pretože tuk sa postupne vstrebáva.

Existujú aj ďalšie neoperačné zákroky ako aplikovanie injekcií s vlastným tukom alebo silikónom, ale ich výsledky nie sú nejak úspešné, takže chirurgovia ich vôbec nepreferujú.


Momentálne je chirurgické zväčšovanie penisu v našich končinách využívané minimálne a sú to zhruba iba 4% domácich, ktorí túto možnosť využili a absolvovali takýto zákrok. Dalo by sa povedať, že väčšina Slovákov trpí akousi hanbou, kvôli ktorej sa neodvážia ísť podstúpiť operáciu. Na druhej strane musíme podotknúť, že silikóny alebo plastika nosa sú obľúbenými procedúrami medzi mnohými ženami a spoločnosť celkovo prijala túto úpravu tela, takže je predpoklad, že aj zväčšovanie penisu sa za niekoľko rokov môže stať doslova fenoménom. Takisto tomu môže dosť napomôcť aj diskrétne vykonávanie operácií, vďaka čomu môže mnoho pánov prísť na kliniku so žiadosťou o pomoc a využiť dostupné operačné zákroky.

Prečítané: 41856x
Späť hore