Skip to main content

Ako sa dá utratiť 150 000€? Tento výlet okolo sveta ťa dostane!

| Manworld.sk | Cestovanie

Súkromná večera na Veľkom čínskom múre a cesta do Francúzskeho Champagne na výborný obed. Celý svet v jednom balíku, no iba v prípade ak si môžeš dovoliť utratiť 150 000€.

Crystal AirCruisses v spolupráci so značkou Peninsula hotel, sa dohodli prevádzkovať svetové turné so špeciálne upraveným Boeingom 777-200LR, prvá cesta začne už v lete budúceho roka. 

V priebehu 27 dní, si hostia pozrú 10 svetových metropol, medzi ktoré patrí New York, Paríž, či Tokio. Cesta zahŕňa kultúrne a kulinárske zážitky, ktoré sú jedinečné pre danú oblasť. Pri pobyte v Pekingu, si môžu hostia vyskúšať výrobu tradičných jedál a zúčastniť sa tradičného čínskeho čajového obradu.

Miestny zasvätenci, ako umelci, módni návrhári, alebo šperkári prevedú návštevníkom to, na čo sú najviac hrdí a čo najlepšie vystihuje ich mesto alebo štát. 

Uvedenie značky Crystal sa pôvodne týkalo luxusných výletných lodí, no prišiel čas vstúpiť do sveta luxusného cestovania lietadlom. Boeing 777 bol prestavaný tak, aby poskytol maximálny komfort, napríklad aj rozložiteľnými sedačkami, na ktorých sa pohodlne dá vyspať. V lietadle sa nachádza spoločenská sála s barom a sedením, pričom si hostia môžu dopriať špeciality pripravené šéfkuchárom priamo na palube. 

Základné vybavenie pre cestujúceho sú slúchadlá Bose, Apple iPad a bezplatné Wifi pripojenie. 

Ostáva len popriať pekný a dokonalý zážitok.

Prečítané: 6950x
Späť hore