Skip to main content

Nechajte sa inšpirovať unikátnymi puzdrami pre mobily a tablety

| manworld.sk | Štýl

Fľaša lahodného vína ku dňu sv. Valentína sa už stala nudným štandardom, ktorý mienite tento rok zmeniť? Nechajte sa inšpirovať unikátnymi puzdrami pre mobily a tablety, na ktoré je možné pridať partnerove iniciály.

Ak spoločne vyznávate funkčný minimalizmus a mobil či tablet sa už stal bežnou súčasťou Vášho pracovného a osobného života, puzdro od belenty je odpoveďou. Spoľahlivo ochráni pred škrabancami, prachom a zároveň mu dodá istú osobitosť, ktorá bude ladiť s Vašou osobnosťou.

Prinášame Vám možnosť ešte väčšej personalizácie vo forme INICIÁL vyrazených priamo na puzdro. Alebo môžete k partnerovým iniciálam pridať aj tie Vaše, nech každý vidí, ku komu patrí. Ste predsa pár, tak to ukážte a nebojte sa vystúpiť z davu!

TIP: Chcete s Vašu polovičkou ladiť? Nič jednoduchšie – obstarajte si puzdro v rovnakom štýle, ale v inej farbe. Všetky modely sú k dispozícii s použitím luxusnej talianskej kože najvyššej kvality v krémovej a koňakovej farbe.

Naša novinka – Leather Collection

Celokožená kolekcia vyráža dych svojou jednoduchou rafinovanosťou. Zvonku pôsobí čistým, prepracovaným dojmom. Talianska koža v krémovej alebo koňakovej farbe prepožičiava luxusný vzhľad. Vnútro je podšité 100% prírodnou vlnenou plsťou, ktorá je dostatočne jemná k displeju. Zároveň pri vkladaní a vysúvaní smartfónu alebo tabletu dochádza k čisteniu dotykovej plochy. Vysunutie zariadenia je pohodlné vďaka polkruhovému výrezu v spodnej časti puzdra, ktorý vkusne dotvára celkový dizajn. Navštívte www.belenty.com a vyberte si to Vaše.

Kolekcia stelesňuje kombináciu kvality, elegancie a funkčnosti. Hodiny práce vloženej do spracovania zaručujú, že každý kus je originál. Na prvý pohľad osloví precíznosť českej ručnej výroby a použitie vysoko kvalitných materiálov so zárukou 5 rokov. Dizajn navrhovaný v Ženeve je jednoducho unikát.

Puzdrá belenty na MOBILY – Leather Collection
kompletnú ponuku nájdete TU


Puzdrá belenty na TABLETY – Leather Collection
kompletnú ponuku nájdete TUPuzdrá belenty na mobily a tablety sa zameriavajú hlavne na značky Apple, Samsung, Sony a HTC. Každé puzdro je šité špecificky na vybraný typ mobilu alebo tabletu v portfóliu.

Facebook Belenty

Prečítané: 11602x
Späť hore