Skip to main content

Vyskladajte si svoje súkromné lietadlo na mieru, v novom showroome v Londýne

| Manworld.sk | Hračky pre bohatých

Gulfstream predstavil nový showroom v Londýne, jedná sa o prvý svojho druhu mimo územia USA, na ploche viac ako 1 600 štvorcových metrov. Budova ponúka svojim zákazníkom možnosť vyskladať si svoje vysnívané lietadlo na mieru a to po boku skúseného tímu.

V budove majú svoje zastúpenie návrhárske firmy, zároveň môžete priamo na mieste vidieť a ohmatať si materiály ako kože, drevo, dýhy, textílie či koberce. To všetko napomáha k tomu, aby si zákazník vedel lepšie predstaviť dokončené lietadlo. Najdôležitejší aspekt na ktorý sa klienti zameriavajú, je interiér lietadla.

Za pomoci špičkového vizualizačného softwaru je možné zobrazovať návrhy interiéru v reálnom čase. Dizajnové štúdio, ktoré sa nachádza priamo v budove umožňuje návrhárom interiéru úzko spolupracovať a prinášať klientom výsledky, ktoré spĺňajú ich očakávania a potreby. Nový majitelia týmto spôsobom prenášajú svoje vízie priamo do života.

V spektre záujemcov sa nájdu aj trpezliví ľudia, ktorí si radi počkajú na nový model Gulfstream G600. Ultrarýchle súkromné lietadlo s kapacitou až 18 cestujúcich, ktorého výroba sa plánuje od roku 2019.

Prečítané: 7420x
Späť hore