Skip to main content

Emirates uvádza službu Luxury Private Jet Service

| menworld.sk | Hračky pre bohatých

Dubajská letecká spoločnosť Emirates otvorila novú luxusnú súkromnú službu, ktorú by sme mohli nazvať aj lietajúci hotel. Do špecifikácie spadá všetko to, čo patrí do sveta nechutne bohatých ľudí.

Základ tvorí prestavný Airbus A319, v lietadle sa našiel dostatočný priestor na zariadenie 10 súkromných apartmánov, ktoré sú plne uzavreté a vybavené vlastnou posteľou a 32" TV.

Súkromná kúpeľňa ponúka veľký sprchový kút, vyhrievanú podlahu s mramorovým akcentom a samozrejmosťou sú luxusné a čisto prírodné kozmetické prípravky a toaletné potreby od Bulgari.

Hlavný salón môže byť upravený pre potreby hostí, či už ako centrum pre obchodné stretnutia alebo obývací priestor s dvomi 42" TV a dvomi pohovkami. O zábavu sa postará ponuka 1500 kanálov, vysokorýchlostný internet, mobilný telefón, ale aj celá ponuka kuchyne, ktorej delikatesy si je možné vychutnať vysoko vo vzduchu.

Luxusné lietadlo môže ubytovať 19 osôb, súkromné lety je možné prevádzkovať po celom svete, dokonca aj mimo siete dopravcu.

Súkromné letecké služby vznikli na základe zvyšujúceho sa dopytu na trhu v Európe, Indii, Rusku, Číne a na Strednom východe.

 

Zdroj: luxuo.com

Prečítané: 11437x
Späť hore