Skip to main content

Majte svoje podnikanie a vozový park pod kontrolou

| Manworld.sk | Biznis

Založiť si web a ponúkať klientom produkty z e-shopu je jednoduché. Určite to ale nestačí, pretože tovar potrebujete k zákazníkovi aj určitým spôsobom dostať. K tomu je nutné vybaviť firmu množstvom vozidiel a spoľahlivými zamestnancami, ktorí ich budú ovládať.

Mať ale všetko toto vybavenie pod kontrolou nie je vôbec žiadna zábava, preto sa mnohí majitelia firiem rozhodujú do vozidiel aplikovať GPS.

Systém na sledovanie vozidiel zvyčajne obsahuje sledovacie zariadenie nainštalované vo vnútri vozidla so softvérom, ktorý komunikuje s centrálnym serverom, ktorý umožňuje používateľom sledovať ich vozidlá z hlavnej kancelárie.

Zariadenie, ktoré sa dá nazvať aj mobilný GPS tracker , aktualizuje svoju polohu, rýchlosť, smer jazdy a polohu naprieč ústredím. Frekvencia sa dá nastaviť manuálne okolo dvoch až pätnástich minút a tiež predvolenými výrobnými nastaveniami. Záleží tiež od toho, aký druh GPS monitoringu vozidiel si vyberiete.

My vám predstavíme ďalšie výhody, ktoré vás o vhodnosti tohto systému presvedčia

Jednoduchá kontrola nie je jediná výhoda

Systémy na sledovanie vozidiel vám umožňujú znížiť prevádzkové náklady pozorovaním vodičov, ktorí sa pohybujú rýchlo, a tak zbytočne míňajú palivo. Ušetrí sa nielen účet za údržbu a náklady, ale možno znížiť aj poistné. Spoľahlivý GPS monitoring tiež upozorňuje na najazdené kilometre.

Zvýšite produktivitu práce vozového parku

Ak máte údaje o svojom vozidle, máte pod kontrolou aj zamestnancov, ktorí ich majú na starosti a používajú pri preprave tovaru alebo iného dôležitého materiálu. Rovnako máte pod palcom aj výsledky práce, vďaka čomu môžete vedieť, ktorý z daných zamestnancov je viac alebo menej produktívny. Vďaka týmto informáciám je možné potom implementovať lepší bonusový plán a ďalšie školenia do praxe, čo zároveň zvyšuje morálku zamestnancov.

S GPS monitoringom máte relevantné údaje o vozidle, spotrebe paliva, trati a stave vozidla. Ak ste teda vďaka dobre nastavenej videoprodukcii oslovili svojich zákazníkov a potrebujete im vybraný tovar dodať, nezabudnite si svoj vozový park vybaviť týmto spoľahlivým systémom, s ktorým budete mať všetko pod kontrolou.

Prečítané: 1417x
Späť hore