Téma

Znaky, že vás podvádza

| manworld.sk | Téma

Aj keď to môže byť len úzkosť alebo obavy, ktorých by ste sa mali zbaviť, ak sa vo vás vzbudí podozrenie, že vás vaša priateľka podvádza, je len veľmi ťažké sa ho striasť. Bez ohľadu na to ako dlho ste spolu a ako často nadáva, že sa nič nedeje, predsa sú tam možno skryté znaky, ktoré vás navedú k jej skutočným zámerom.

Tieto znaky síce nie sú vedecky dokázané, ale odborníci sa na týchto ukazovateľoch zhodujú. Ak máte o vašej láske pochybnosti, mali by ste na ne dbať.

Uzatvára sa do seba

Môže byť zaneprázdnená stíhaním pracovných povinností, navštevovaním joga triedy a rozprávaním sa s jej kamarátkami – ale ak vám nehovorí o tom, aký mala deň, je tu šanca, že to hovorí niekomu inému. Odborníci sa zhodujú, že ak s vami nehovorí o jej frustráciách, vzostupoch alebo pádoch, máte dôvod robiť si starosti. Ak máte pocit, že ste od nej práve získali potrebnú informáciu bez toho, aby ste vedeli ako sa pri nej cítila, možno je už naklonená inému chlapovi.

Už nie je tak otvorená

Buďme reálni – pokiaľ ide o pocity, ženy sú obvykle otvorenejšie ako muži. Je to vtedy, keď ste schopný otvoriť sa špeciálnemu dievčaťu, s ktorým máte pocit akoby ste boli spojený a keď sa vám ona taktiež otvorí, váš vzťah začína skutočne rásť. Avšak keď je žena tichá a málokedy rozrušená, môže vás citovo podvádzať s niekým iným. Prečo? Odborníci hovoria, že ženy na rozdiel od mužov podvádzajú najprv citovo a až potom to prenesú do fyzickej úrovne. Emocionálna záležitosť môže byť v skutočnosti oveľa nebezpečnejšia než typická mužská záležitosť.

Skrýva si telefón

Keď žena niečo robí a vie, že by to robiť nemala, bude sa pre to cítiť previnilo. Možno ste si všimli, že namiesto trávenia času prechádzaním Instagramu s vami na gauči si telefón položila do inej miestnosti. Pravdepodobne nechce riskovať, že si ho budete prezerať a prichytíte ju pri čine. Odborníci hovoria, že ženy si môžu skryť ich textové správy, e-maily či hovory s „dobrým priateľom“ – ale to, čo sa začalo len ako priateľstvo, môže časom prerásť do niečoho väčšieho.

Prečítané: 18921x
Späť hore
Vyberáme

Majte psa pod kontrolou aj v záhrade

Iste sa všetci zhodneme na tom, že pes potrebuje veľa pohybu. Ak nie ste veľmi aktívny ...

TOP 10 cestovateľských destinácií pre rok 2016

Redakcia časopisu Afar priniesla na začiatku nového roku zoznam destinácií, ktoré sa ur...

4 jasné dôvody, ktoré vám sťažujú dosiahnutie úspechu

Robíte všetko preto, aby ste konečne uspeli? Akosi sa vám ale nedarí a nič z toho nepri...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk