Zachráňte svoju oslabenú erekciu aj vzťah

Zdroj obrázka: vgstudio/Shutterstock.com Zdroj obrázka: vgstudio/Shutterstock.com

Telo je dokonalý systém, ktorý je zložený z obrovského množstva navzájom prepojených dôležitých orgánov. Ak sa čo i len jeden z nich „ocitne“ v ohrození, pociťujeme to na našom celkovom pohodlí a zdraví.

Nehovoriac o tom, že niektoré časti tela s pribúdajúcim vekom svoju silu strácajú a prestávajú na 100 % fungovať. Našťastie existujú spôsoby, ako niektoré situácie zlepšiť a prinavrátiť telu jeho „lesk“.

Týka sa to aj intímnej sféry a zdravej erekcie, ktorú k životu potrebujeme. Stará sa o uvoľnenie tela, pružnosť ciev, podporu tvorby dôležitých hormónov a iných dôležitých látok. A ak potrebujete vedieť, ako ju zlepšiť a dať do poriadku váš vzťah, máme pre vás niekoľko dobrých nápadov.

Skúste zmenu prostredia

Netreba hneď cestovať do exotickej destinácie. Niekedy postačí vymeniť posteľné obliečky. Naše telo vníma každý jeden podnet a aj správne zvolená textília v posteli sa môže postarať o zmenu k lepšiemu.

Ak to predsa len nezaberie, môžete využiť na zmenu aj miesto. Do správnej nálady vás dostanú kúpele, ktorých máme na Slovensku viac než dosť. Prípadne si dajte masáž.

Zmeňte svoj životný štýl

Ako sme už spomínali, naše telo v priebehu rokov starne a množstvo životne dôležitých hormónov a vitamínov v ňom rapídne klesá. Neprejavuje sa to len na vonkajšej kráse v podobe vrások, ale aj zhoršení niektorých funkcií, s ktorými doteraz nebol žiadny problém, ako napríklad slabá či predčasná ejakulácia.

Ak nedodržujete zdravý životný štýl, nehýbete sa, telo nemá energiu a jeho aktivita slabne. Aby sa to neprejavilo aj vo vašom vzťahu a posteli, skúste urobiť potrebné nápravy.

Zvýšte si hladinu testosterónu stravou

Odporúčame vám venovať pozornosť ustriciam, pretože sú obzvlášť bohaté na testosterón. O zdravú rovnováhu pohlavných hormónov sa môžu postarať aj vajíčka. Ich hladinu dokáže podporiť aj vitamín D, ktorý sa v strave nachádza napríklad v mlieku. Nezabudnite ani na čerstvé ovocie a zeleninu, orechy alebo zdravé korenie, ktoré vaše libido určite preberie.

Write a comment...
0 awesome comments!