Vyskúšali sme za vás: Tabletky na zväčšenie penisu

Nesmierna túžba po dlhšom intímnom styku, lepšej erekcii, ako aj po kvalitnejšom uspokojení partnerky, priviedli jedného pána k radikálnemu kroku, len aby zapôsobil na svoju partnerku.

Dal si pred sexom Zerex, tabletky na zväčšenie penisu. Dnes vám prinášame výpoveď o tom, ako to dopadlo, či sa niečo zmenilo alebo nie v jeho „narušenom“ intímnom živote.

Tabletky na zväčšenie penisu

Nebol som si istý, či to skúsiť alebo nie. Reklama je jedna vec, realita býva však o niečom inom. Jedno je však isté a o tom som sa presvedčil aj ja, skutočne existujú tabletky na zväčšenie penisu. Už pred niekoľkými rokmi dozadu som o nich počul, ale neodvážil som sa ich vyskúšať. Teraz, keď mám už 40 rokov a frekvencia sexuálneho života sa mierne znížila, som sa premohol a skúsil tabletky na zväčšenie penisu. Keďže mám dlhoročnú partnerku, chcem pre ňu to najlepšie aj v posteli.

Kvôli mojej pracovnej vyťaženosti a veku už nevydržím tak dlho ako inokedy. Často sa stáva, že vyvrcholím skôr, ako moja žena. Nestalo sa to len raz, začína sa to opakovať čoraz častejšie. Oboch nás to začína brzdiť a rušiť v sexe. Preto som svoj intímny problém chcel aktívne vyriešiť. Práve preto som sa rozhodol pre tabletky na zväčšenie penisu, ktoré sa volajú Zerex.

Zerex, tabletky na (nielen) väčší penis

Jeden večer som si tesne pred sexom dal práve túto tabletku. Veď sex s manželkou už nie je to, čo bývalo. Chcel som spraviť na ňu lepší dojem. Škatuľka Zerexu sľubovala veľa, neveril som však tomu. Pravdupovediac, už do polhodiny od užitia tabletky som pociťoval príjemný pocit v celom tele, obzvlášť v okolí mojej „pýchy“. Asi do hodiny od užitia tabletky mi penis stál ako svieca. Bol tvrdý ako skala. Manželka mi vravela, že ho mám akýsi väčší a nesmierne tvrdý. Čo už, veľmi rýchlo som bol pripravený uspokojiť moju partnerku. Sen prekvapiť ju sa raz-dva stal skutočnosťou, čomu sme sa tešili obaja.    

Páčilo sa mi, že Zerex je jednak na jednorazové užitie, ako aj na dlhodobé užívanie. Nie je to iba jeden druh tabletiek, sú hneď tri produkty. Aj ja som si našiel presne ten, ktorý som potreboval.

Odvtedy vládzem oveľa viac ako inokedy. Manželka vôbec nechápe, čo sa so mnou deje, čím to je. Moja chuť po nej sa niekoľkonásobne zväčšila. Neprezradil som jej zatiaľ, čo je vo veci, pretože moja „zlepšená“ erekcia trvá aj na druhý deň, ako keby sme predtým nemali aj zo tri čísla. Takto mi stúplo sebavedomie a odvtedy sa nestalo, že som sa urobil po pár sekundách a manželka nestihla mať orgazmus. Náš sexuálny život ožil, zlepšil sa o niekoľko úrovní a momentálne prežívame ďalšie roky svojej mladosti, aj keď už máme po štyridsiatke.

Čo dodať na záver? Oddnes vy už poznáte moje tajomstvo na zväčšenie penisu. Manželke to prezradím, až keď bude na to vhodná chvíľa. Psst, tabletky Zerex sú mojím skutočným pomocníkom na moje intímne problémy!

 

PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!