Téma

Sú náklady vášho vozového parku privysoké? Vyskúšajte monitoring a ušetríte

| Manworld.sk | Téma

Vďaka pokroku v oblasti moderných technológií sa sledovanie vozidiel stalo pre mnohé podniky ľahkým a cenovo dostupným riešením. Preto, ak ste v poslednej dobe zaznamenali vyššie náklady pri riadení vášho vozového parku, možno by ste mali vyskúšať monitoring vozidiel.

Prezradíme vám najdôležitejšie výhody tohto systému a lepšiu správu a ušetrené financie dostanete za odmenu.

Vyššia zodpovednosť

Každý jeden majiteľ firmy, ktorá na svoje podnikateľské účely využíva flotilu vozidiel a vodičov, vie, že sledovanie automobilov a vybavenia je často náročná úloha. S kvalitným monitoringom vozidiel to už ale dávno neplatí.

Tento systém vám poskytuje kompletný servis a množstvo výhod, kde k tým najdôležitejším patrí najmä zodpovednosť. S dostupnými informáciami je predsa ľahšie ako kedykoľvek predtým zistiť, kde sa zamestnanci v danom čase nachádzajú, ako aj to, či sa vozidlo v súčasnosti používa alebo nie.

Reálne záznamy

Vďaka sledovaniu vozidiel pomocou špeciálneho GPS lokátora sú všetky dôležité informácie okamžite zaznamenávané v reálnom čase, čo prakticky nedáva priestor na chyby. Tieto záznamy sú tiež cenným nástrojom, keď podniky vykonávajú hodnotenia zamestnancov. Jednoduchým prihliadnutím na denníky každého daného zamestnanca spoločnosť vie, či daný jednotlivec vykonáva výkon nad alebo pod úrovňou ostatných pracovníkov.

Maximálna bezpečnosť

Každý podnik sa zaoberá bezpečnosťou svojich zamestnancov, pretože si uvedomuje dôležitosť tohto bodu. Technológia sledovania vozidiel môže pomôcť propagovať bezpečnejšie pracovné prostredie mnohými spôsobmi, vrátane zaistenia, aby vodiči neprekračovali rýchlosť, keď sú vo vozidlách. Navyše, ak dôjde k poruche vozidla, vďaka monitoringu je možné k nemu v priebehu  niekoľkých minút odoslať núdzovú pomoc.

Rizikových faktorov, ktoré môžu ohroziť vaše podnikanie je ale zo dňa na deň čoraz viac, preto sa mnohí majitelia firiem snažia poistiť svoje prevádzky a vozový park kompletným monitoringom vozidiel. Je to zároveň záruka, že bude vaša prevádzka fungovať efektívnejšie a hospodárnejšie.

Prečítané: 987x
Späť hore
Vyberáme

Gentlemani v kasíne

Hazardné hry sú obľúbenou aktivitou už celé storočia. Túžba hazardovať má dokonca hlbok...

Hľadať partnera nie je ako hľadať kľúče

Celý život niečo hľadáme – kľúče od bytu, cestu k Eiffelovke, okuliare, zatúlanú mačku ...

Vyskladajte si svoje súkromné lietadlo na mieru, v novom showroome v Londýne

Gulfstream predstavil nový showroom v Londýne, jedná sa o prvý svojho druhu mimo územia...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk