Postrašujúce situácie v posteli

Sex môže byť odstrašujúca skúsenosť z rôznych dôvodov, sú niektoré veci ktoré pôsobia odpudivo a môžu aj vydesiť. S cieľom vyhnúť sa nepríjemným situáciám, vedie niekoľko usmernení, na ktoré by ste mali myslieť, pokiaľ ide o divné, neočakávané, alebo vyložene desivé činy, ako sú tieto:

Nová oblasť

Prvá vec, ktorá by mohla vystrašiť ženu v posteli, je žiadať ju o niečo, čo ešte nikdy predtým neskúsila. V závislosti na tom, ako veľmi ste si istí žiadosťou o niečo, s čím nemá žiadne predchádzajúce skúsenosti. Než dostanete nový nápad, skúste zistiť jej znalosti a pocity pri tejto téme. Jednoducho sa môžete aj opýtať: "Skúsila si to už niekedy?" Niekedy to môže trvať dlho, ale je to lepšie ako odradenie.

Dusenie

Ruky okolo krku, ktoré ju jemne stláčajú môžu byť v poriadku, ak na to bola dopredu upozornená. Avšak, netreba to preháňať, nie je dobré prestať až potom, keď začne modrieť, to je naozaj odstrašujúce. Veľa ľudí si žiada naozaj drsný sex, násilie a dokonca skutočná bolesť sú im príjemné. Prediskutujte si svoje sexuálne záľuby so svojim partnerom v dostatočnom predstihu.

Neočakávané análne hry

Niektoré ženy sú nadšené myšlienkou análnej stimulácie, zatiaľ čo iným je to nechutné. Pred tým, ako zistíte, ktorý z tých typov je ona, nemusíte zachádzať pri jej zadok. Neočakávaná análna penetrácia ju do značnej miery odpudí. Na druhej strane, dostať sa do spomínanej oblasti prstami, jazykom alebo pomôckou, niektoré ženy šialene rozpáli.

Extrémne sexuálne rekvizity

Batériou poháňané sexuálne hračky a putá môžu byť normálnou súčasťou vášho sexuálneho života, ale ak ste s novým partnerom, o ktorom neviete, či používa podobné hračky ako vy, mali by ste ich zatiaľ odložiť. Väčšina žien by mala byť schopná zvládnuť jednoduchý vibrátor a putá. Avšak predstava zábavy s povrazmi, bičom, horúcim voskom na zadku nemusí byť pre každého príjemná. Udržte pomôcky mimo postele minimálne do doby, kedy sa s vašim fetišom zmiery.

Psycho špinavý rozhovor

Väčšina z nás dokáže v spálni hovoriť aj trochu sprosto. V tom zápale si ale dajte pozor na to, čo hovoríte. Nevýhodou je to, že činy nie sú jediné, čo dokážu v posteli vystrašiť, vaše slová môžu pôsobiť rovnako. Predstavujete si ako jej šepkáte do ucha? Ale akonáhle sa váš hlas zmení na hlas sériového vraha a dostanete sa do prílišných podrobností, tak sa váš malý príbeh zmení na tmu a ona sa vyhovorí na to, že ráno skoro vstáva a nemá umyté vlasy. Ak sa chcete vyhnúť strachu v posteli, udržujte tieto dementné príbehy na uzde.

Strašidelný sex

Samozrejme, to čo jednu ženu vydesí, môže druhej spôsobovať rozkoš. Nikdy nevieme povedať ako bude reagovať na konkrétny fetiš alebo neobvyklý postup, pokiaľ sa na to neopýtame. Niektorí ľudia nemajú zábrany hovoriť s partnerom na túto tému. Je dobré zistiť, či vaše sexuálne praktiky sú vôbec zlúčiteľné.

Write a comment...
0 awesome comments!