Komplet prídavných zariadení do vašej výroby

Aj napriek tomu, že človek je na vrchole potravinového reťazca a niet na planéte dokonalejšieho stvorenia, predsa len na všetko nestačíme. Prácu s veľkými bremenami, vo výškach a s využitím obrovskej sily nahrádzajú dokonalejšie stroje a zariadenia.

Aj napriek tomu, že nedokážu myslieť a nepoužívajú pri práci rozum, zabezpečujú v našom živote veľmi veľa životne dôležitých úkonov a sú nenahraditeľným doplnkom našej existencie a celej spoločnosti.

K dokonalým funkciám ale potrebujeme vybaviť stroje energiou a prídavnými zariadeniami. Okrem špeciálnych zvieracích kliešťov je však potrebná aj BOZP a ochranné pracovné podmienky.

Ako a na čo slúžia zvieracie kliešte

Prevoz bremien a veľkých predmetov, tovaru a nákladu je bez zvieracích kliešťov nemožný. Ak vám prestali plniť svoje funkcie, alebo sa z určitého dôvodu odmietli správať podľa pokynov, môžete si ich objednať u firmy Čemat.

Prestavovač vidlíc značky Meyer

S prepravou tovaru, bremenami alebo pri práci vo výškach vám môžu pomôcť aj kvalitné prestavovače vidlíc značky Meyer. Môžu byť súčasťou vysokozdvižných vozíkov. Ich využitie oceníte aj v automobilovom priemysle, v logistike alebo továrniach.

Kvalitné spracovanie a dobré vlastnosti synchrónneho pohybu vidlíc sú jedny z mála výhod tohto prídavného zariadenia. Pri ich výbere budú zohrávať svoju úlohu aj faktory ako šírka rozovretia, rôzne dĺžky vidlíc, nenáročnosť prevádzky  a iné.

Pravidelná BOZP zaistí plynulý chod  správne zaobchádzanie

Výkon strojov závisí aj od toho, ako dobre sú ovládané a ako sa udržujú v prevádzke. To znamená, že pred ich uvedením do pohybu by ste mali vyškoliť zodpovedných ľudí. Pravidelná BOZP je pri ich obsluhe a v náročnej práci s rôznymi strojmi a zariadeniami dôležitá. 

Na nič dôležité preto nezabudnite a v prípade potreby požiadajte o pomoc kompetentné osoby alebo spoločnosť, ktorá má vo svojej výbave ten najlepší arzenál. Chyby a nehody sa riešia oveľa ťažšie a takto im môžete predchádzať.

Write a comment...
0 awesome comments!