Chcete byť pre ňu viac atraktívny? Toto ženy priťahuje najviac!

Ženy mužov priťahujú kvôli nespočetnému množstvu dôvodov. Mužské chute sa jednotlivo líšia u každého, ale najnovšie výskumy ukazujú, že ženy majú tendenciu u mužov preferovať určité vlastnosti.

Niektoré z týchto vlastností máte pod kontrolou, iné zase nie. Pozrime sa spoločne čo na nás ženy milujú.

  1. Piercingy, tetovania, jazvy

Podľa evolučnej teórie, muži, ktorí sú fyzicky zdraví si môžu dovoliť zúčastňovať sa v „boji“ s ihlami, atramentom a mečmi. Myslite na to, že vaše telo predstavuje istý spôsob toho, ako pôsobíte na iných.

  1. Peniaze, peniaze, peniaze...

Ženy až z 37 rôznych kultúr sveta priznali, že vo svojom partnerovi hľadajú aj dobré vyhliadky do budúcnosti vo forme vysokej hodnoty zárobku a dobrej finančnej situácie.

  1. Hlboký hlas

Ženy na mužoch oceňujú fyzickú symetriu pretože predstavuje známku dobrého zdravia a dobrých génov pre deti, ktoré s vami žena plánuje v budúcnosti mať. Čím hlbší je mužský hlas, tým väčšiu symetriu predstavuje. Tak to jednoducho je.

  1. Výška

Vysokí muži zarábajú viac peňazí a majú viac detí. Nízki muži sa snažia dobyť Európu.

  1. Zmysel pre humor

Ženy milujú mužov, ktorí ich vedia rozosmiať. Muži zase preferujú ženy, ktoré sa smejú ich vtipom.

  1. Vôňa

Neexistuje atraktívnejšia vôňa ako tá, ktorú na vás ženy môžu cítiť prirodzene. Tak ako symetriu cítia, tak ju aj vidia a počujú. A práve to je ten dôvod, prečo by ste svoju prirodzenú vôňu nemali maskovať.

  1. Sebaistota

Len malé množstvo žien priťahujú slabosi – naopak väčšinu z nich priťahujú tí arogantnejší muži. Pravá sebaistota je schopnosť prepínať samého seba medzi pocitom chvastania a pocitom pokory bez obáv zraniteľnosti.

Write a comment...
0 awesome comments!