Skip to main content

Ako ju požiadať o ruku a nestratiť záruku v kladnú odpoveď

| Manworld.sk | Téma

Žiť v spoločnosti milovanej osoby nás napĺňa a dáva zmysel života. Pre mnohých z nás je ale dôležité vytvorenie zväzku spojiť aj s tradíciami. Ak ste sa preto odhodlali a rozhodli, že ju požiadate o ruku, máme pre vás niekoľko tipov, ako postupovať, aby ste nestratili záruku v kladnú odpoveď.

Všetko si treba premyslieť a dokonale naplánovať, a potom sa môžete spoločne radovať.

Dajte si pozor na miesto

Plánovanie žiadosti o ruku je dôležitým procesom, preto by ste sa mali venovať všetkým detailom. K jedným z tých najdôležitejších patrí aj miesto konania tejto udalosti, o ktorej samozrejme partnerka nemá ani potuchy.

Možností je niekoľko. Ideálne a originálne môže byť miesto vášho prvého stretnutia, čo ale nie je v prípade sociálnych sietí dvakrát najlepšie riešenie. Človek ale nikdy nevie, a práve táto forma môže byť originálna a vtipná. Nikdy však nezabudnite na to najdôležitejšie, čím je samozrejme krásny zásnubný prsteň!

Kytica ruží sa postará o správnu atmosféru

Ak ste si vybrali vhodné miesto a máte aj prsteň, je potrebné vybrať ešte pekné kvety. Svojou krásou a vôňou sa môžu postarať o vytvorenie správnej nálady veľmi rýchlo. Kvetom sa ale pripisuje mnoho symbolov a vlastností, preto ich vyberajte správne.

Moment prekvapenia umocnení veľkou kyticou ruží vám môže pomôcť v tom, aby ste dostali  na vašu otázku kladnú odpoveď najlepšie. Dajte si ale pozor na ich počet a farbu.

Ak si všetko dobre a dopredu naplánujete, zaručene kladnú odpoveď dostanete. „Vyšperkujte“ malé detaily a nemusíte mať žiadne obavy, že „pohoríte“

Prečítané: 1740x
Späť hore