Títo herci tabletky na zväčšenie penisu nepotrebujú!

Nie je dĺžka ako dĺžka, najmä ak sa bavíme o dĺžke penisu. Dôkazom je náš výber troch „naj“ celebritných penisov, ktoré očarili svojou dĺžkou a veľkosťou bez pomoci tabletiek na zväčšenie penisu.

Nájsť spokojného muža s veľkosťou svojho penisu, nemusí byť vôbec jednoduché. Už však nemusí zúfať žiadny muž, aj keď patrí k tým menej obdareným. Kde nezasiahla príroda, pomôžu tabletky na zväčšenie penisu. Ale poďme pekne po poriadku ...

Herec Jonah Falcon

Víťazom nášho rebríčka „najväčších“ celebritných penisov, bez tabletiek na zväčšenie penisu, je nekompromisne herec Jonah Falcom. Zažiaril napríklad vo filme Sex v meste, no vidieť ste ho mohli aj v niektorých častiach Melrose Place. Pravda je taká, že väčšina žien mu nedokázala hľadieť priamo do očí. Nie je sa čo čudovať, veď medzi nohami nosí poriadnu „bejzbalovú pálku“. Azda aj preto dostal ocenenie za najdlhší penis na svete. Ten má podľa výpovedí jeho bývalých partneriek 24 cm v pokoji a úctyhodných 34 cm v čase erekcie. Čo poviete na takéto rozmery bez tabletiek na zväčšenie penisu?

Herec James Corden

Ďalším v poradí je britský herec James Corden (37), ktorý patrí k mocným mužom, nie iba čo sa týka fyzických predispozícií, ale aj vďaka jeho mužstvu, ktoré nosí v nohaviciach. Na jednej strane šťastný to muž, no na druhej strane by občas aj uvítal menšiu veľkosť svojej pýchy v nohaviciach.

Herec sa objavil napríklad vo filme Životná šanca, kde upútal nielen svojím hereckým umením. Istotne patrí do skupiny celebritných mužov, ktorí tabletky na zväčšenie penisu zaiste nepotrebujú.

Herec Bruce Willis

Prekvapili sme vás tretím výberom? Áno, aj jeden z najznámejších hercov Hollywoodu sa preslávil okrem iného aj svojím „veľkým“ penisom. Dokazujú to aj viaceré vydarené fotografie paparazov, keď sa Bruce verejne kúpal v oceáne s viacerými herečkami a modelkami po jeho rozchode s dlhoročnou manželkou Demi.

Aj keď nebol jediným hercom, ktorého takto verejne nachytali novinári, no Bruce vyniká aj po inej stránke. Jeho „majestátny“ penis zažiaril napríklad vo filmoch Farba noci, či Pulp Fiction. Každá zo žien, ktorá mala to šťastie užiť si sex s ním sa zhodli na jednom: „Má sexi zadok, sexi oči, jednoducho všetko!“

Ak sme vás naším výberom celebritných penisov prekvapili, sme radi. Pokiaľ by sme vás rozhnevali, nakoľko vy osobne nemáte taký veľký penis, o akom snívate, vedzte, že aj váš problém môžete dnes vyriešiť. A to tabletkami. Vsaďte na tabletky Zerex, ktoré vám zaručene zväčšia penis. Už sa viac nebudete musieť trápiť malým penisom. Skúste tieto tabletky a uvidíte ten pocit sily, erekcie a väčšieho penisu!

 

- PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!