Skip to main content

Neviete sa dočkať, kedy už konečne naštartujete motorku?

| Manworld.sk | Štýl

Užívať si krásy rôznych kútov sveta pomocou automobilu je na nezaplatenie. Nie je to ale jediný dopravný prostriedok, s ktorým sa môžete dostaviť na vami vysnívané miesto. Občas sa oplatí naštartovať aj motorku, vďaka ktorej získa vaša cesta úplne iný rozmer.

Ak sa s blížiacim novým ročným obdobím konečne tešíte, kedy vašu motorku naštartujete, máme pre vás originálne vybavenie, s ktorým si komfort a pohodlie pri jazde na nej užijete ešte viac.

Nemali by vám chýbať kvalitné čižmy na motorku

Špeciálne čižmy na motorku sa líšia od bežných takmer vo všetkom. Mali by chrániť nielen nohu, ale tiež vhodne doplniť celkový outfit motorkára.

Okrem dizajnu a ceny si ale všímajte aj ich správnu veľkosť a pevnosť spracovania. Mali by byť odolné voči vode a vlhkosti. Zároveň musia byť priedušné, aby sa v nich noha moc nepotila.

Podmienky na cestách pri jazde na motorke sa môžu z minúty na minútu meniť, preto by mali byť takéto čižmy aj so špeciálneho materiálu. Vyberajte ich správne a len v tom najlepšom e-shope moteam.sk. Z ponuky vám odporúčame zamerať svoju pozornosť najmä na moderné čižmy Forma.

Obuv potrebuje správne nohavice

Aby ste sa na motorke cítili bezpečne, potrebujete k novým čižmám aj nové nohavice. Nielen pre pánov, ale aj pre ženy sú preto v ponuke krásne kevlarové legíny, ktoré môžu poslúžiť aj ako dobrý darček na vaše spoločné zážitky na motorke.

Páni zrejme ocenia niečo viac voľnejšie, avšak s rovnakými kvalitami. Ponuka je široká a okrem Kevlarových riflí si môžete vybrať niečo z kože alebo pevnejších textilných materiálov.

Nezabudnite ani prilbu, určite sa vám zídu aj okuliare a pohodlné rukavice, ktoré budú ladiť s originálnou bundou. Bezpečnosť pri jazde na motorke je veľmi dôležitá a doplnky z tohto e-shopu sa o ňu postarajú najlepšie. Bonusom navyše bude štýlový vzhľad a pohodlie.

Prečítané: 2033x
Späť hore