Skip to main content

Ako jednoducho a rýchlo naplánovať žiadosť o ruku?

| Manworld.sk | Štýl
Zdroj obrázka: George Rudy/shutterstock.com

Plánovanie žiadosti o ruku môže mužov poriadne potrápiť. Najmä tých, ktorým na tejto udalosti a výsledku záleží. Bez ohľadu na to, do ktorej skupiny sa zaraďujete, máme pre vás niekoľko dobrých rád.

S naším kontrolným zoznamom angažovanosti na nič dôležité nezabudnete.

Vhodné miesto

Miesto, kde svoju milovanú priateľku požiadate o ruku, je okrem výberu krásneho zásnubného prsteňa, najdôležitejším bodom na vašom kontrolnom zozname.

Toto miesto musí spĺňať požiadavky špeciálnej udalosti, ktorú väčšina ľudí zažije len raz za život. Aký by malo mať charakter?

V ideálnom prípade by malo byť bez nežiaducich zvukov, ako je hluk zo stavby alebo hlasné škrípanie električiek na koľajniciach. Miesto, kde prebieha žiadosť o ruku, by malo byť aj dostatočne svetlé na to, aby bolo vidieť nielen na spomínaný prsteň.

Najlepšie je vybrať si pokojné miesto, kde vás nič neruší. Ak sa zásnuby konajú na spoločnej dovolenke, je vhodné si vopred zaobstarať čo najviac informácií o želanej lokalite. Ak milujete obaja hory, odporúčame vám zorganizovať vaše zásnuby v luxusnej reštaurácii v Jasnej.

Správne oblečenie

Šaty robia človeka - dosť povrchným, však? Pri výbere vhodného oblečenia na zásnuby si ale musíte dať na tomto detaile záležať, pretože, ak sa na túto špeciálnu príležitosť vhodne oblečiete, dodáte tejto chvíli patričnú slávnosť.

Pozor však, aby ste nepôsobili príliš šik. Vaša partnerka by mohla prekvapenie odhaliť. Najdôležitejšie je, aby ste sa sami cítili pohodlne.

Oblečte si sveter alebo košeľu, ktoré na vás partnerka obzvlášť rada vidí. V kombinácii s vašimi obľúbenými džínsami bude dokonalý outfit na žiadosť o ruku bez problémov vytvorený.

Diamantový prsteň, ktorý sadne

Dve veci sú v tomto smere isté! Po prvé, prsteň musí byť okrúhly a po druhé, vybavený kameňom! Krásny zásnubný prsteň s diamantom preto určite bude čerešničkou na torte tejto romantickej ponuky na sobáš. Nezabudnite na správnu veľkosť, aby dokonale na ruke táto ozdoba vynikla!

Očakávaná odpoveď na vašu otázku bude určite aj vďaka týmto jednoduchým a základným tipom potom určite kladná.

Prečítané: 1401x
Späť hore
Vyberáme

Manuálna, plynová alebo elektrická - po akej airsoftovej zbrani siahnuť?

Airsoft zbrane sú v súčasnosti veľmi obľúbenou a dostupnou alternatívou reálnych zbraní...

4 tipy ako neostať na Valentína v hanbe

Valentín klope na dvere. Spolu s priateľmi a kolegami sme sa rozhodli dať dokopy zopár ...

Mikuláš nám doniesol kúsok talianskej tradície a nie je to Ferrari.

Reč je o mokka kávovare značky TopMoka. Na Slovensku sa začali predávať prednedávnom a ...