Skip to main content

Abramovičove oslavy Nového roku stáli 5 miliónov dolárov

| menworld.sk | Štýl

V silvestrovský večer Roman Abramovič oslavoval skutočne tak, ako asi nikto. Otvoril nový francúzsko- karibský ostrovný raj, 70 akrov s nehnuteľnosťami kde si pozval približne 400 hostí.

Bohatý Rus hostí informoval, aby sa obliekli "ostrovné šik" a pripravili sa na skupinu Red Hot Chilli Peppers, dobré jedlo a DJ. Náklady na pompéznu oslavu boli vyčíslené na 5 miliónov dolárov. To prilákalo mnoho svetových mien ako George Lucas, Marc Jacobs, Martha Stewart, Mischa Barton ale aj Jimmy Buffett.

Hostí privítali misy chuťoviek, ktoré pripravoval svetoznámy šéfkuchár Thomas Chiarelli, občerstvenie sa nieslo v ruskom štýle, samozrejme nechýbala ani vodka. Homáre ulovené v miestnych vodách, tuniaky, sushi a kaviár dopĺňali slávnostné stoly. Chladená vodka a šampanské Ruinart tiekli pre hostí akoby z kohútika.

Mnoho z pozvaných celebrít nevyužilo služby "ostrovného raja" ale dali prednosť asi 170 metrov dlhej superjachte Eclipse, najväčšej súkromnej jachte s dvomi vrtuľníkmi, ponorkou a dvomi bazénmi.

V minulom roku bolo na Abramovičovom večierku vystúpenie skupiny Black Eyed Peas a zúčastnili sa ho významné osobnosti ako Demi Moore, Salma Hayek a iný.

Oblasť je ako magnet na celebrity, ostrov je súčasťou Francúzskej západnej Indie.

zdroj: luxuo.com

Prečítané: 11108x
Späť hore