10 najlepších mobilov dnešného sveta

Používatelia mobilných zariadení si v internetovom hlasovaní ohodnotili svoju spokojnosť s relatívne novými modelmi telefónov. Treba však podotknúť, že to čo platí dnes, už nemusí o pol roka.

Tu je zoznam najlepších mobilných telefónov dneška

1. iPhone 6

Čo robí iPhone tak úspešný? Uživateľsky prívetivý, jednoduchý s dostatočne pokročilými funkciami a krásnym dizajnom. iPhone 6 plynule nadväzuje na rad 5.

2. LG G3

Štýlový mobil s Android systémom, aj keď základné funkcie je ťažko rozoznať od HTC či Samsungu, LG G3 si určite zaslúži pochvalu. Dobre stavaný mobil s kvalitnou kamerou a krásne sedí do ruky.

3. Samsung Galaxy S5

16MP fotoaparát je je hlavným rysom tohoto smartphonu, netreba sa už obávať o kvalitu svojich fotiek. Od svojho predchodcu sa môže pochváliť vyššou životnosťou a lepšej ochrane voči vode a prachu

4. HTC One (M8)

Vlajková loď HTC je považovaná za najlepšie navrhnutý Andorid na trhu. Bohužiaľ kamera nepatrí medzi tie TOP, ale telefón dokáže zaujať a zaradil sa tak na štvrté miesto.

5. iPhone 6 plus

 

Apple v tomto modeli rieši problém s malou obrazovkou a výdržou batérie. Väčší brat modelu 6 vďaka svojmu telu pojal batériu s vyššou kapacitou.

6. Nexus 5

Nexus zastrešený pod gigantom Google vyrobený s pomocou HTC, LG, Samsung a ďalšími s cieľom ponúknuť maximum toho čo ponúka systém Android.

7. Sony Xperia Z3

Odolný voči vode a prachu a zároveň diskrétny dizajn. Je to jeden z najlepších kúskov od Sony a to najmä vďaka svojmu vynikajúcemu displeju, ktorý umožňuje prehrávanie 4k videí a svojou 20.7 MP kamerou.

8. Samsung Galaxy Aplha


Juhokórejčania hovoria, že sa nejedná úpne o vlajkovú loď, ale dizajn si určite zaslúži pochvalu. 4,7 palcový displej je dobre ovládateľný, s hrúbkou telefónu len 6,7 mm a hmotnosťou 115g sa hravo ovláda jednou rukou.

9. Moto G

Pevný plastový telefón s obrazovkou 4,5 palca na ktorom beží najnovšia verzia Android. Ak porovnáme tento mobil s jeho súpermi, neumiestni sa na prvých miestach, no v rámci svojej cenovej kategórie má poriadne navrch.

10. Lumia 930

Tento telefón má zabudovanú až podozrivo dobrú kameru, s rozlíšením 20MP je porovnateľný s akýmkoľvek iným mobilným zariadením. Obmedzenia a niekedy spomalené reakcie sú najmä pre svoj operačný systém Windows. No napriek tomu netreba pochybovať o kvalite tohoto modelu.

Write a comment...
0 awesome comments!