Toto je 6 najočakávanejších vozidiel na rok 2016

Ford GT Ford GT

Nasledujúci rok prinesie priam neuveriteľné automobilové novinky, prinášame 6 super áut, ktoré niektorí nazývajú aj hypervozidlami, a fanúšikovia sa už nevedia dočkať. Od Aston Martin po Lamborghini, rok 2016 sľubuje exkluzivitu a vysokú rýchlosť.

Bohužiaľ, Bugatti, Ferrari a Lamborghini ešte ani nenaznačili ako budú nové modely vyzerať, takže budeme musieť použiť svoju fantáziu.

Pozrime sa na pripravovaný Ford GT (obrázok hore), automobilka oficiálne prelomila mlčania a uverejnila snímku nového športového modelu. Výroba bude striktne obmedzená na 250 kusov ročne a počas celej doby výroby nepresiahne počet vyrobených kusov číslo 1 000.

Aston Martin DB11

Aston Martin DB11

Výrobca dúfa, že po veľkej reklamnej kampani a to najmä vďaka novej Bondovke - Spectre, osloví fanúšikov a uspokojí kritikov modelom DB11 ktorý nahradí odchádzajúci DB9. Tlak na spoločnosť je veľmi veľký, no zároveň je veľká aj dôvera čo naznačuje, že DB11 by mohlo byť niečo zvláštne.

Bugatti Chiron

Bugatti Chiron

Následník kultového modelu Veyron bude pomenovaný Chiron a vo svojej plnej kráse sa ukáže na marcovom autosalóne v Ženeve. Aj keď je ťažké prekonávať vlastné rekordy, Bugatti sľubuje zrýchlenie z 0 na 100 km/h za menej ako 2,4 sekundy a rýchlosť presahujúcu 431 km/h.

Ferarri FF

Prvé štvormiestne vozidlo tejto spoločnosti, jeho nová verzia bude tiež predstavená na autosalóne v Ženeve. Hovorí sa o použitý nového hybridného motora V8.

Lamborghini Centenario

Na výročie 100 rokov od narodenia zakladateľa značky Ferrucciho Lamborghini , plánuje automobilka veľmi zvláštny model. Je opisované ako najvyspelejšie vozidlo, ktoré nieslo znak zúrivého býka, s najväčšou pravdepodobnosťou nazvaného Centenario. Očakáva sa, že spojí to najlepšie čo Lamborghini dokáže ponúknuť, avšak všetko sa ukáže na spomínanom autosalóne v Ženeve.

Honda/Acura NSX

Honda/Acura NSX

Po niekoľkých vývojových komplikáciách pôjde NSX do predaja v roku 2016, a bude to prvý dostupný hybridný superšport. Ponúkne podobnú technologickú sofistikovanosť ako môžete nájsť v značkách McLaren či Porsche a to za menej ako tretinu ich ceny. Očakáva sa, že dopyt bude prevyšovať ponuku, aspoň v prvom roku.

Write a comment...
0 awesome comments!