Jachta za 80 miliónov Eur a iné hračky na šou v Monacu

Miliardári ale aj ostatní fanúšikovia námorného štýlu, si užili týždennú akciu v Monacu. V tomto segmente sa luxusu a cene medze nekladú preto bolo naozaj z čoho vyberať.

Rýchla strieborná superjachta, plávajúci luxusný hotel, ktorý je dodávaný s vonkajším kinom, saunou, salónom krásy, posilňovňou a pristávacou plochou pre vrtuľník bolo možné zakúpiť už za 80 miliónov eur.

Na 25. ročníku Monaco Yacht Show sa predviedlo 121 luxusných jácht v celkovej hodnote vyše 3 miliardy eur. Počet návštevníkov prekročil 33 000, z čoho väčšina prišla do kniežatstva za účelom nákupu alebo inšpirácie.

Jednou z hviezd prehliadky bola strieborná superjachta s dĺžkou 77m, s kapacitou 18 hostí v ôsmych kabínach a rýchlosťou 29 uzlov. Jachta si drží aktuálne prvenstvo, je najväčšia a najrýchlejšia motorová jachta z hliníku - pokiaľ ide o pomer dĺžky k rýchlosti.

Pre laika je však dôležitejší interiér a výbava. Slnečná paluba je dodávaná s kinom a presklennou jacuzzi pre 8 ľudí.

Jachta je dodávaná s plne vybavenou kúpeľnou vrátane sauny, parných kúpeľov, fitness, a salónu pre masáž a skrášlenie tela.

Trochu zima? Nevadí, zimná záhrada je postavená s posuvnými sklenými dverami, ktoré v chladnom počasí uzavriete a môžete si vychutnať raňajky na terase. A čo je superjachta bez heliportu? Na tejto lodi sa miesto našlo.

Minulý týždeň, v spolupráci s Mercedes-Benz, boli na Frankfurtskom autosalóne zverejnené propagačné reklamy zobrazujúce luxusné vozidlo zaparkované na ploche pre vrtuľník.

Write a comment...
0 awesome comments!