Čínsky podnikateľ zničil svoje Maserati

Ilustračná fotografia Ilustračná fotografia

Bohatý čínsky podnikateľ a zároveň vlastník športového Maserati sa rozhodol najať štyroch mužov na to, aby zničili jeho športové auto v hodnote 400.000 eur, na protest proti zlým službám automobilky.

 

Zničenie luxusného auta malo začať pri príležitosti otvorenia autosalónu vo východnej časti mesta Qingdao. Na videu je vidieť štyroch mužov s veľkou chuťou do zničenia auta, pri ktorom bol baner s obvinením zo zlého servisu talianskeho výrobcu.

Majiteľ si kúpil auto v roku 2011 za 2.600.000 juanov, ťažkosti začali vznikať po vrátení vozidla pre bližšie neurčené opravy. Podľa slov majiteľa pracovníci servisu použili použité náhradné diely na miesto nových a pri oprave došlo k poškriabaniu dverí.

Majiteľ vozidla sa vyjadril, že aj čínski spotrebitelia očakávajú vysokú kvalitu tovaru a služieb, najmä ak ide o takú značku ako Maserati.

Predajca značky Maserati v meste Qingdao vyjadril poľutovanie nad vzniknutou situáciou a hlavne nad spôsobom demonštrácie majiteľa vozidla.

Podľa dostupných informácii sa ale nejedná o jediné vozidlo, ktoré majiteľ nechal zničiť, v roku 2011 sa rozhodol o zdemolovanie Lamborghini za 3.000.000 juanov, pretože servis nedokázal odstrániť poruchy motora.

 

zdroj: luxuo.com

Write a comment...
0 awesome comments!