Skip to main content

Rolls Royce predstavil nové, ešte luxusnejšie modely

| Manworld.sk | Hračky pre bohatých

Porto Cervo má šarm, ktorý okúzlil aj luxusnú automobilku Rolls Royce. Elegantné prímorské letovisko na severe Sardínie sa môže pochváliť nádhernými plážami a krásnymi súmrakmi a úsvitmi. To sú presne tie časti dňa, ktoré boli pre Rolls Royce kľúčové. Na tomto základe vznikli dva nové modely, Dawn a Wraith cupé.

Rolls-Royce-Dawn until dusk-Dawn

Dawn

Obe vozidlá sú plné farieb, ktoré nájdete na Sardínii. Model Dawn je plný odtieňov modrej, farba mora prerušená menšími vlnami a farba oblohy. Éterická zelená, ktorá obklopuje mušle je premietnutá do zelenej kože použitej na pohodlných sedadlách, interiér dopĺňa tíkové drevo, ktoré pripomína palubu na jachte. Značka Porto Cervo, umiestnené v strede palubnej dosky sa nedá prehliadnuť, najmä ak obsahuje reálne smaragdy, perly a biele zlato. Dawn je nepochybne jedno z najluxusnejších vozidiel na svete.

Rolls-Royce-Dawn until dusk-Wraith

Wraith Cupé

Pre Wraith boli použité dva odtiene striebornej, ktoré dokážu meniť farebné tóny v závislosti od dopadajúceho svetla, ktoré sa najviac prejaví pri západe slnka. Je to najkrajší čas pre dokonalú atmosféru, ktorú navodí interiér. Dekadentná slivkovo fialová pštrosia koža, doplnená o drevené dýhy. Interiér sa celkovo pohybuje v odtieňoch sivej, hnedej, čiernej a fialovej.

Rolls-Royce-Dawn until dusk-Wraith

 Rolls-Royce-Dawn until dusk-porto cervo

Oba modely sú inšpirované pamiatkami a farbami Porto Cervo, výrobca sa tieto prvky snažil premietnuť do interiéru vozidiel tak, aby si ich majiteľ mohol vždy pripomenúť. Sardínia je magické miesto, Rolls Royce chce evokovať emócie tým, že prinesie kus ostrova k svojim zákazníkom.

 

Zdroj: luxuo.com

Prečítané: 6783x
Späť hore