Skip to main content

Začal predaj vstupeniek do nového Ferrari parku v Španielsku

| Manworld.sk | Cestovanie

Na jar tohoto roku sa otvoria brány nového zábavného parku Ferrari Land v španielskom PortAventura, ktorý bude domovom najrýchlejšej horskej dráhy v Európe, vzdialeného asi hodinu jazdy od Barcelony. Milovníci automobilov si budú môcť zakúpiť lístok už v týchto dňoch online.

Park je určený pre milovníkov rýchlych áut a ľudom závislých na adrenalíne. Ferrari Land umožní návštevníkom vidieť zblízka luxus talianskej značky a zažiť pocit z jazdy vo Formuly 1. Aby toho nebolo málo, v parku je pripravená vertikálna dráha s výškou až 112 metrov, na ktorej dosiahnete rýchlosť 180 km/h len za 5 sekúnd.

Medzi ďalšie zaujímavosti Ferrari Landu patria galérie, interaktívne expozície, ktoré zavedú návštevníkov do histórie legendárnej automobilovej značky, pretekárske dráhy, alebo simulátor F1. V parku si pre hostí pripravil aj tri druhy rôznych celovečerných šou.

Ferrari land, španielsko

Park zaberá plochu 70 000 metrov štvorcových a stál 100 miliónov eur. Ferrari Land v Španielsku je mladšia sestra Ferrari Worldu v Abu Dhabi, ktorý bol otvorený v roku 2010. Ferrari World v Arabských Emirátoch stojí na ploche 86 000 metrov štvorcových, čo je plocha 7 futbalových ihrísk.

Španielsky Ferrari Land bude otvorený 7. apríla, ceny pre dospelých začínajú na 55€.

Prečítané: 6887x
Späť hore