Posvieťte si na dobrú poľovnícku výstroj

Určite sa medzi vami nájde zopár nadšencov horskej turistiky, milovníkov prírody a spoznávania krás Slovenska. Ak sa ešte viac špecializujete na konkrétne koníčky, ktoré sú s prírodou výsostne späté, zrejme ste na dobrom mieste, pretože čítate prehľad o novinkách v ponuke poľovníckych potrieb. A nikdy neviete, možno sa vám nakoniec niektorá z nich aj veľmi dobre zíde.

Termovízia

Začneme tým, čo je pre súčasných poľovníkov pomerne najžiadanejšou a zároveň už aj štandardnou novinkou. Sofistikovaný a moderný pomocník každého jedného poľovníka. Prístroj, ktorý pracuje a funguje na princípe spracovania, zaznamenania a zobrazenia tepelného žiarenia - špičková termovízia.

Veľmi dobre vám konkrétne modely poslúžia aj počas nočného lovu, pretože dokážu odhaliť všetko živé vo vašej blízkosti. Samozrejmosťou je dokonalý výkon a kvalitná konštrukcia, s ktorej ovládaním nebudete mať žiadne problémy.

Puškohľady

Ak sa vám s pomocou termovízie podarilo zaznamenať pohyb koristi, môžete si na ňu ešte lepšie zamieriť vďaka profesionálnemu puškohľadu. Takému, ktorý vám poskytne tie najlepšie podmienky pri samotnom použití.

Má vynikajúce optické vlastnosti, dokonalú čistotu obrazu a je veľmi odolný proti nárazom a poškodeniu. Všetko vlastnosti, ktoré pri love a použití v špecifickom a náročnom teréne, často drsnej prírody, určite využijete.

Svietidlo Olight

A aby ste po ceste domov alebo večerným lesom nezablúdili, nezabudnite ani na dobré svietidlo. To, ktoré vám ponúkne dlhodobú výdrž, jednoducho sa bude používať, nie je ťažké a zároveň poskytne dokonalý svietivý výkon. Odporúčame svietidlo Olight.

Poľovnícka klasika v modernom prevedení a s inovatívnymi technológiami. Ak potrebujete dosah svietivosti niekoľko stoviek metrov, toto je zaručene tá najlepšia voľba, ktorá je zároveň aj cenovo výhodná.

Ani jedna z týchto vecí by vám pri tomto nádhernom koníčku a pestovaní záľuby nemala chýbať, o čom sa veľmi rýchlo presvedčíte aj priamo v teréne.

Write a comment...
0 awesome comments!