Macau’s The 13, najdrahší hotel všetkých čias?

7 miliónov dolárov za izbu, to je Macau’s The 13 s 200 barokovými apartmánmi. Tento rozmar je určený pre jedno percento z jedného percenta najbohatších ľudí. Majiteľ investoval do hotela neuveriteľných 1,4 miliardy dolárov, ktoré zarobil na nehnuteľnostiach a investíciach.

Nejedná sa o najdrahší hotel v Macau, napríklad hotel Wynn Palace Cota stál 4,1 miliardy dolárov, no v prepočte na izbu je jej hodnota necelých 2,5 milióna.

Apartmány v Macau’s The 13 sú prístupné súkromným výťahom, služby komorníka sú k dispozícii 24 hodín denne. Červené Rolls-Royce Phantom sú k dispozícii VIP zákazníkom a každý hosť má k dispozícii vlastného nosiča batožiny. Fresky na strope, zlatom lemované závesy či mramorová čiernobiela podlaha, krištáľové lustre a neo-klasické stĺpy, to je výsledok barokovej inšpirácie.

Rovnako tak chute, v hoteli nájdete čínske, francúzske či japonské reštaurácie a bary. Hotel má dokonca vlastnú nákupnú zónu s názvom L’Atelier, kde môžete vidieť najexkluzívnejšie na objednávku vyrobené produkty.

Majiteľ hotela vyhlásil, že hostia v hoteli získajú "nový druh zážitku"

 

Zdroj: luxuo.com

Write a comment...
0 awesome comments!