Penthouse za 40 miliónov eur ponúkne 360 stupňový výhľad na San Francisco

San Francisco mali vždy v hľadáčiku milionári a magnáti so záujmom o nehnuteľnosti a to dokazuje aj najnovšia ponuka na trhu. Ohromujúci penthouse v hodnote 42 miliónov dolárov sa predáva v jednom najprestížnejších mrakodrapov v meste. Je vyvinutý spoločnosťou Jay Paul Company a o dizajn interiéru sa postaral Orlando Diaz-Azcuy.

Tento architektonický skvost sa nachádza na ulice Fremont č. 181 v San Franciscu a bude dokončený začiatkom budúceho roka. 70 poschodová veža poskytuje nádherný výhľad na mesto a známy most Golden Gate.

Päť izieb, päť kúpeľní a dve práčovne poskytujú dostatok priestoru pre kvalitné mestské bývanie. Luxusné prvky a vybavenie penthousu zahŕňajú podlahy z tvrdého dreva, taliansky mramor a zákazkové diely vytvorené taktiež spoločnosťou Diaz-Azcuy.

Súkromný výťah sa otvára do vstupnej haly a slúži ako hlavný vstup do ďalšieho obrovského priestoru. Steny ladené do zlatej farby, dvere vyrobené z palisandrového dreva s mosadznou kľučkou naznačujú, že sa nejedná o vchod do klasického bytu. Kuchyňa je pripravená na varenie pre viac hostí, ale aj pohodlnú prípravu jedla pre rodinu. Medzi inými sa tu nachádza chladnička a mraznička Sub-Zero, dve umývačky riadu, dvojitá rúra na pečenie a veľký pracovný ostrovček. Sekundárna kuchyňa tvorí ideálne prostredie pre pohostenie hostí, spolu s formálnou jedálňou je prepojená s barovou časťou.

Hlavná rodinná miestnosť sa môže pochváliť krbom vyrobeným z talianskeho mramoru, veľkolepým lustrom a oknami od podlahy k stropu. Hlavná suita má dve kúpelne, šatne, oddychovú časť a výhľad na San Francisco. Noví obyvatelia budú mať prístup na 52 poschodie s vyhliadkovou plošinou, fitness centrom, miestnosťou na jógu, knižnicou, barom, malou kuchyňou a konferenčnou miestnosťou.

Write a comment...
0 awesome comments!