Všetko, čo potrebujete pre pohodlnejší biznis

Univerzálny vzorec úspechu vám nikto neprezradí, pretože neexistuje. Každá jedna situácia sa predsa posudzuje individuálne a riadi tým, čo je pre konkrétny prípad a podmienky najlepšie. Dôležitým pilierom, na ktorom postavíte tie najlepšie základy úspešnej firmy sú samozrejme financie.

Ale ani s nimi ste ešte nevyhrali. Ku šťastiu vám môže chýbať obyčajné sídlo spoločnosti.

Ako si ho založiť, a prečo ho vlastne potrebujete, si teraz stručne v našom článku povieme.

Bez sídla nie je možná registrácia firmy

Založenie živnosti, stručne povedané, je jednoduchšie a potrebujete k nej zaplatiť poplatok za registráciu a nahlásenie živnosti. Pri spoločnosti s ručením obmedzením sa už musíte riadiť určitými pravidlami, ktoré môžu byť pre začiatočníkov komplikovanejšie, dá sa to ale zvládnuť, pretože výber sídla spoločnosti je len na vás.

Virtuálne sídlo firmy splní vaše očakávania

Bez miesta a adresy, s ktorou sa môžete zapísať ako nová spoločnosť do obchodného registra, sa  nikam nepohnete. Jedna možnosť je mať sídlo firmy v dome alebo byte. Zákon to povoľuje. Musíte ale počítať s tým, že sa takto môžete ukrátiť o svoje súkromie. Nehovoriac o tom, že lokalita na vidieku v rodinnom dome nemusí byť vždy z pohľadu prestíže pre zákazníkov a klientov ideálna.

Drahý prenájom klasickej kancelárie môžu vyriešiť priestory virtuálneho sídla firmy, ktoré sú vynikajúcou alternatívou všetkých vyššie spomenutých možností.

Na prenajatej adrese a v dobrej lokalite sa môžete konečne zapísať do Obchodného registra a pustiť sa do podnikania. K dispozícii tu máte kompletný servis.

Máte prehľad

Administratívu doručenej pošty a jej preposielanie na vami zadanú adresu je zaistené, samozrejme v online evidenčnom systéme ste informovaní aj o konkrétnom odosielateľovi a máte predstavu o type zásielky a všetkých dôležitých údajoch z nej.

Samozrejmosťou je aj označenie a možnosť si prenajať aj konferenčné miestnosti na rokovanie. Všetko k vašej maximálnej spokojnosti a pohodliu. Vy sa tak môžete vo svojej domácej pracovni venovať dôležitým projektom, do ktorých chuť vám dodá aj lahodná káva z kvalitného kávovaru do kancelárie.

Write a comment...
0 awesome comments!