Skip to main content

Fandíte HC Slovan? Podporte ho aj mimo štadióna!

| Manworld.sk | Biznis

Sezóna Kontinentálnej hokejovej ligy 2016/2017 sa pomaly rozbieha a ak fandíte HC Slovan, máme pre vás tip ako ho podporiť ešte viac. Staňte sa členom vernostného programu HC Slovan Cashback Card, získajte peniaze späť z každého nákupu a zároveň prispejte svojmu obľúbenému športovému klubu.

HC Slovan Cashback Card je klasická vernostná karta, ktorú stačí predložiť pri nákupe v partnerskom obchode alebo e-shope. Zákazníkovi sa následne vráti 1 % až 5 % z ceny zakúpeného tovaru. „Zároveň ide 1 % automaticky na podporu HC Slovan, takže takýmto jednoduchým spôsobom nám fanúšikovia pomáhajú pri každom nákupe, ktorý uskutočnia,“ uviedol Milan Vajda, marketingový riaditeľ HC Slovan.

Peniaze sa držiteľovi karty pripíšu na účet v banke vždy, keď sa na jeho konte nazbiera aspoň 10 eur. Okrem peňazí späť z každého nákupu získavajú členovia vernostného programu množstvo zliav navyše, zbieraním vernostných bodov, tzv. Shopping Points, alebo využívaním exkluzívnych akcií pre členov vernostného programu.

Kde získať HC Slovan Cashbak Card?

Vstúpiť do vernostného programu je jednoduché a zároveň bezplatné.  Fanúšikovia sa môžu registrovať online alebo osobne vo Fan Shope HC Slovan, prípadne pri zakúpení vstupenky na domáce zápasy. Výhody programu môžu využívať aj držitelia permanentiek a to tak, že funkciu cashback aktivujú na svojej permanentke na stránke cashback.hcslovan.sk    

Všetci tí, ktorí nemajú v láske množstvo vernostných kariet v peňaženke, ju môžu nahradiť bezplatnou mobilnou aplikáciou. Výhodou je, že karta aj aplikácia platia až v 47 krajinách sveta, v obchodoch približne 75 000 obchodných partnerov. A je naozaj z čoho vyberať, od bežných nákupov ako sú potraviny, oblečenie, kozmetika, obuv až po pohonné hmoty, bývanie či dovolenku a mnoho ďalších tovarov a služieb.

Prečítané: 5760x
Späť hore