Dôležité doplnky, ktoré sa postarajú o potrebnú bezpečnosť

| Manworld.sk | Biznis

Nielen strecha nad hlavou a pravidelný príjem, ale aj pocit bezpečia a istoty sa radia k našim základným potrebám. Sú súčasťou každej modernej spoločnosti, v ktorej prebieha proces riadenia. Zaistiť ju ale, vzhľadom na jej rozmer, nie je vždy jednoduché.

Našťastie existujú veľmi jednoduché a šikovné doplnky, ktoré vám môžu pomôcť nielen v krízových situáciách. Vďaka podlahovému značeniu alebo špeciálnym protišmykovým páskam bude získanie certifikátu ISO 45001 oveľa jednoduchšie.

Odolné bezpečnostné podlahové značenie

Multifunkčné podlahové značenie, samolepiace pásky pre inštaláciu na betónové a asfaltové podlahy a povrchy, v interiéri a exteriéri, na peších zónach a na cestách si dnes môžete vybrať aj z pohodlia svojho domu alebo kancelárie.

Podlahové bezpečnostné značky sú aktívnymi prvkami signálneho značenia skladových a priemyselných priestorov. Zjednodušujú vytvorenie bezpečnostných zón a zaistenia miest, ktoré môžu byť pre váš život pri práci ohrozujúce. Upozornia vás a dokážu pokryť potreby kompletného zaistenia na dlhú dobu.

Zabezpečene protišmykovými páskami

Protišmyková samolepiaca páska je vysoko cenená pre svoju flexibilitu a elasticitu. Materiál sa dodáva vo forme kompaktného kotúčika s rôznou šírkou a dĺžkou. Postup inštalácie spočíva v lepení pásky po odstránení vlhkosti a nečistôt z ošetreného povrchu.

Samolepiace a rôzne úzke protišmykové pásky sa používajú na zvýšenie koeficientu trenia podlahových krytín v interiéri aj exteriéri.

Charakteristickou črtou tohto populárneho protišmykového produktu je jeho kompaktnosť. Z vizuálneho hľadiska sa kotúčik pásky podobá obyčajnej lepiacej páske, ktorá pri aplikácii na povrch, ktorý má byť ošetrený, znižuje riziko zranenia v dôsledku pádov.

Výhody podlahového a protišmykového značenia páskami

Potrebujete v práci alebo doma niečo pre väčší pocit bezpečia a istoty? Protišmykové pásky vás svojimi výhodami o správnej voľbe presvedčia:

  • Používajú sa vonku aj vnútri;
  • Odolávajú teplotným zmenám;
  • Používajú sa ako ukazovateľ;
  • Čistia sa bez použitia špeciálnych detergentov;
  • Prispôsobujú sa tvaru pôvodného povrchu;
  • Inštalácia bez ďalších poplatkov;
  • Nevyžadujú si opravy.

Sú určené na akýkoľvek viac či menej nerovný povrch. Pružný materiál zachytáva a udržuje tvar pôvodnej vrstvy. V prípade potreby je možné pásku kedykoľvek odstrániť a demontáž nepoškodí pracovnú plochu. A pokiaľ potrebujete zlepšiť bezpečnosť na svojej prevádzke a získať pre ňu dôležitý certifikát, vyberajte správne.

Prečítané: 1255x
Späť hore
Vyberáme

Ritz - Carlton v Hong Kongu bude najvyšší hotel na svete

Návštevníkom Hong Kongu sa naskytne pohľad, aký doteraz nikdy nevideli. Od marca budúce...

Biometrická peňaženka Dunhill

Hľadáte naozaj bezpečnú peňaženku? Riešením by mohla byť biometrická peňaženka Dunhill,...

Mercedes Benz SLS AMG

Nazvime ho úžasným a prekvapivým, taký bude v roku 2011 Mercedes Benz SLS AMG, ktorý ne...