Biznis

Dôležité doplnky, ktoré sa postarajú o potrebnú bezpečnosť

| Manworld.sk | Biznis

Nielen strecha nad hlavou a pravidelný príjem, ale aj pocit bezpečia a istoty sa radia k našim základným potrebám. Sú súčasťou každej modernej spoločnosti, v ktorej prebieha proces riadenia. Zaistiť ju ale, vzhľadom na jej rozmer, nie je vždy jednoduché.

Našťastie existujú veľmi jednoduché a šikovné doplnky, ktoré vám môžu pomôcť nielen v krízových situáciách. Vďaka podlahovému značeniu alebo špeciálnym protišmykovým páskam bude získanie certifikátu ISO 45001 oveľa jednoduchšie.

Odolné bezpečnostné podlahové značenie

Multifunkčné podlahové značenie, samolepiace pásky pre inštaláciu na betónové a asfaltové podlahy a povrchy, v interiéri a exteriéri, na peších zónach a na cestách si dnes môžete vybrať aj z pohodlia svojho domu alebo kancelárie.

Podlahové bezpečnostné značky sú aktívnymi prvkami signálneho značenia skladových a priemyselných priestorov. Zjednodušujú vytvorenie bezpečnostných zón a zaistenia miest, ktoré môžu byť pre váš život pri práci ohrozujúce. Upozornia vás a dokážu pokryť potreby kompletného zaistenia na dlhú dobu.

Zabezpečene protišmykovými páskami

Protišmyková samolepiaca páska je vysoko cenená pre svoju flexibilitu a elasticitu. Materiál sa dodáva vo forme kompaktného kotúčika s rôznou šírkou a dĺžkou. Postup inštalácie spočíva v lepení pásky po odstránení vlhkosti a nečistôt z ošetreného povrchu.

Samolepiace a rôzne úzke protišmykové pásky sa používajú na zvýšenie koeficientu trenia podlahových krytín v interiéri aj exteriéri.

Charakteristickou črtou tohto populárneho protišmykového produktu je jeho kompaktnosť. Z vizuálneho hľadiska sa kotúčik pásky podobá obyčajnej lepiacej páske, ktorá pri aplikácii na povrch, ktorý má byť ošetrený, znižuje riziko zranenia v dôsledku pádov.

Výhody podlahového a protišmykového značenia páskami

Potrebujete v práci alebo doma niečo pre väčší pocit bezpečia a istoty? Protišmykové pásky vás svojimi výhodami o správnej voľbe presvedčia:

  • Používajú sa vonku aj vnútri;
  • Odolávajú teplotným zmenám;
  • Používajú sa ako ukazovateľ;
  • Čistia sa bez použitia špeciálnych detergentov;
  • Prispôsobujú sa tvaru pôvodného povrchu;
  • Inštalácia bez ďalších poplatkov;
  • Nevyžadujú si opravy.

Sú určené na akýkoľvek viac či menej nerovný povrch. Pružný materiál zachytáva a udržuje tvar pôvodnej vrstvy. V prípade potreby je možné pásku kedykoľvek odstrániť a demontáž nepoškodí pracovnú plochu. A pokiaľ potrebujete zlepšiť bezpečnosť na svojej prevádzke a získať pre ňu dôležitý certifikát, vyberajte správne.

Prečítané: 1254x
Späť hore
Vyberáme

Deň v živote športového komentátora

Slovenská hokejová extraliga vrcholí a svoj pohľad nielen na ňu nám predstaví stálica k...

Najlepšia ochrana vozidla na diaľku

Cestovanie vlastným autom v letnom počasí je pre mnohých z nás v týchto neľahkých časoc...

V Tokiu si môžeš kúpiť zlatý vianočný strom za takmer 2 milióny eur!

Chceli by ste tieto Vianoce urobiť dojem na okolie? Stačí navštíviť tokijskeho predajcu...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk