Skip to main content

Vytvorte si dokonalý outfit

| Manworld.sk | Ako vyzerať

Základný kúsok pánskeho šatníka

Hádam nenájdeme muža, ktorý by nemal vo svojom šatníku aspoň jednu mikinu. Nosia ich už chlapci v mladšom veku, tínedžeri, mladí muži a rovnako aj páni vo svojich rokoch. Tak, ako isté kúsky oblečenia neodmysliteľne patria k ženám, rovnako je to aj s mikinami u mužov.

Koľkí z vás vedia, prečo je práve mikina mikinou? Odkiaľ sa vzal jej názov? No predsa od kreslenej a veľmi roztomilej postavičky Mickeyho Mousa – myšiaka Mikiho, ktorý sa objavil na prvých kúskoch tohto pánskeho odevu. A tak sa zrodila jednoducho mikina. Jej éra nastáva cca v 20.rokoch 20. storočia a kraľuje dodnes.

Muži milujú jej všestrannosť

Pánske mikiny sú najvyhľadávanejším a veľmi obľúbeným kúskom, ktorý nechýba v šatníku muža akéhokoľvek veku. Každý sa rád vo voľnom čase oblieka pohodlne a niekto ležérnym športovým štýlom vyjadruje svoju osobnosť. Príťažlivosť mikiny spočíva aj v tom, že ju možno využiť na viaceré príležitosti. Hodí sa veľmi dobre na prechádzku s deťmi, do posilňovne alebo na rande či na stretnutie s priateľmi. Dokonca si ju môžete obliecť aj do práce k rifliam, ak Vám to Vaše zamestnanie umožňuje. Ide teda o univerzálny kúsok pánskeho oblečenia, ktorý je dobré mať vždy po ruke. Za pozornosť určite stoja pánske mikiny Tommy Jeans, ktorým jednoducho neodoláte! Získajú si Vás svojou kvalitou a príjemným materiálom.

Buďte štýloví a originálni

Ponuka pánskych mikín ničím nezaostáva za ponukou iných druhov oblečenia, no niekedy bohatý výber predstavuje pre nás ťažšie rozhodovanie. Veď ani mikiny nie sú jedného štýlu, strihu a farby. Každá jedna je svojím spôsobom originálna. Či už ide o mikinu cez hlavu alebo na zips, s kapucňou alebo bez nej, môžeme povedať, že ide o naozaj zaujímavý kúsok, ktorý sadne každému mužovi.

Mikinám praje najmä prechodné obdobie-jar a jeseň, kedy ju možno nosiť ako vrchnú časť odevu. Tak majú všetci správni chlapi možnosť vyniknúť každý v tej svojej. A ak si k štýlovej mikine obujete napríklad pánske tenisky Jordan, tak dokonalý outfit bude na svete!

Ak si túžite obohatiť svoj šatník o nové moderné kúsky alebo ešte nemáte v ňom žiadnu mikinu, tak neváhajte. Teraz je ten pravý čas na zmenu! Nech si už vyberiete akúkoľvek, čo do strihu a farby, vedzte, že žiadnou mikinou nemôžete nič pokaziť. Práve naopak! Budete určite milo prekvapení z pozornosti Vášho okolia, ak vyrazíte do ulíc vo svojej mikine. 

Prečítané: 4969x
Späť hore