Doplnky, ktoré ženy na mužoch milujú

Mať správne doplnky v šatníku pomôžu, aby si vyzeral dobre pri každej príležitosti. Veľa mužov staví na pekné hodinky, ale to je iba jedna z vecí, ktoré by nemali chýbať. Zisťovali sme, aké doplnky vidia na mužoch najradšej ženy.

Motýlik


zdroj: instagram / knotheory

Motýlik z teba urobí viac atraktívneho človeka. Už dávno nie je pravda že sú určené len na formálne príležitosti, ale aj na každodenné nosenie. Takže nemusíš mať v skrini iba jedného čierneho motýlika, pohraj sa s farbami. Muž s motýlikom je vnímaný ako kreatívnejší a dôveryhodnejší.

Traky


zdroj: instagram / batolikespie

Čo sa hodí lepšie k motýliku než traky? Traky by mali byť v šatníku každého muža, od chlapca po dospelého človeka, tento doplnok je klasický a sofistikovaný. Traky môžu aj opticky predlžiť, takže ak máš väčšie brucho alebo nízku postavu, budeš pôsobiť štíhlejšie aj vyššie. Stačí použiť neutrálne farby, pre elegantný vzhľad sú lepšie čierne.

Strieborné retiazky


zdroj: instagram / thegivingkeys

Strieborné retiazky sú vkusné, univerzálne a asi nikdy nevýjdu z módy. Navyše znásobia tvoj štýl. Práve striebro môžeme vidieť oveľa častejšie ako zlato, zároveň sa jednoducho kombinuje napríklad s koženými doplnkami.

Pár dobrých topánok


zdroj: instagram / shoesdotcom

Ak k dobrému oblečeniu pridáš vhodný a vkusný pár obuvi, nebudeš pôsobiť len ako dobre oblečený, ale ako niekto komu skutočne záleží na tom ako vyzerá. Každý by mal mať niekoľko párov dobrých topánok, pretože dopĺňajú oblečenie a ukazujú, že venuješ pozornosť každému detailu.

Šatka


zdroj: instagram / menwithstyle

Nie len že vyzerá dobre, ale je aj mäkká a príjemná. Sivé a čierne farby sa dajú použiť takmer vždy, a zároveň je to jednoduchý spôsob ako pôsobiť elegantne a zmeniť svoj vzhľad.

Kožené náramky

zdroj: instagram / smoothaccess

Jemná koža pridáva na dôraze, dodáva štýl a mužnosť. Je to perfektný doplnok pre každého muža.

Zábavné ponožky


zdroj: instagram / footcardigan

Ponožky sú dobrý spôsob ako pridať trochu zábavy, farebnosti a svojej osobnosti do šatníka. Farebné a veselé, presne tie ženám napovedia že si zábavný so zmyslom pre humor a presne takých majú ženy radi. Asi najväčšie obavy žien a dievčat, je z rande s mužom ktorý je nudný.

Write a comment...
0 awesome comments!