Buďte trendoví

Módny trendy sa menia každú sezónu, vrátane  pánskych odevov. Pánske módne trendy, závisia nie len na druhu spoločnosti do ktorej patríme, ale aj na prostredí v ktorom sa pohybujeme a počasia. Byť elegantný neznamená, že si treba kupovať horúce novinky všetkých návrhárov.

Od jednoduchých košieľ, polokošieľ, svetrov, búnd, jeansov, všetky tieto veci sa určite nachádzajú aj vo vašom šatníku. Zmena s najnovšími trendmi môže byt vo farbách a aplikáciach. Nezmeníme trend, ale základ ostane vždy. Prvým krokom je hra s farbami na základnom oblečení. Kancelárske oblečenie, mnohí ľudia majú tendenciu vyberať si čierne alebo biele oblečenie, pretože tieto farby sú jednoduché, klasické a "bezpečné", ale život nie je len o čiernej a bielej. Aj keď trváte na čiernej, môžete niečo pridať, alebo doplniť farbu ako je námornícka modrá, svetlosivá alebo dokonca až fialová.

Okrem toho, pokiaľ nosíte oblek alebo sako, môžete sa rozhodnúť pre vesty, ktoré boli populárne niekoľko sezón. Sveter v retro štýle cez košeľu alebo tričko s jednoduchými nohavicami. Pre viac ležérny vzhľad, je polokošeľa najlepšou voľbou. Tričko s džínsami, tomu sa nič nevyrovná, spolu s bundou na zips a kapucňou. 

 

Write a comment...
0 awesome comments!