Aj obuv o Vás veľa prezradí

Ak sa zvykne hovoriť, že šaty robia človeka, tak o topánkach môžeme povedať tiež niečo podobné. Topánky nám slúžia na to aby sme si zdvihli sebavedomie. Vďaka topánkam si môžeme však nie len pozdvihnúť sebavedomie ale smelo kráčať vpred. Dôležité pri tom je aby boli pohodlné, správnej veľkosti a pomáhali nám robiť dobré kroky.

Pri zoznamovaní a nových priateľstvách najviac využívame očný kontakt. Podobne to ale môže byť aj s obuvou, ktorú najviac preferujeme. Správny úsudok si veľmi dobre vytvoríme aj bez vysokoškolského diplomu. Štýl nosených topánok, ich čistota, stav , farba a finančná hodnota, či inak povedané značka. Dokonca sa v tomto smere konali aj rôzne výskumy a experimenty, ktoré veľa z toho potvrdili. Tak napríklad ľudia, ktorí často striedajú nový typ obuvi, asi logicky patria k osobám s vysokým príjmom a na popredných pozíciách. Môže to byť dôležitý obchodný zástupca alebo vrcholový manažér. Farebnú a výraznú obuv si dopraje extrovert a ľudia radi nadväzujúci kontakt. Úplne nový typ obuvi si dopraje človek, ktorý sa viac sústreďuje na seba a vo svojom vnútri prežíva úzkosť. Ak má niekto čisté a udržiavané topánky už dlhšiu dobu, mal by to byť človek s dobrým prístupom k veciam, človek svedomitý a zodpovedný.

Svetové značky za to stoja

Je toho naozaj veľa, čo o nás jeden kus z odevu dokáže vypovedať. Veľa ľudí sa orientuje na praktickosť a funkčnosť a pri každej veci. Topánky Rieker svojou funkčnosťou nie len, že zaujmú, ale Vás o nej časom aj presvedčia. Je to kvalita svetovej značky, ktorá je na trhu už niekoľko rokov. Spomínali sme, že na tieto poznatky nemusíte byť filozofom, sociológom a dokonca ani psychológom. Po  malom  zamyslení sa nad tým všetkým zistíte, či je to naozaj tak.

Každý prieskum  môže občas naraziť na určité úskalia. Topánky vyjadrujú vďaka svojim nositeľom malinké informácie o ich osobe. Okrem toho slúžia ako hlavná, funkčná časť odevu. A v nemenej dôležitej miere dopĺňajú estetickú stránku nášho oblečenia. Nie je dobré nikoho škatuľkovať a preto si kľudne a hlavne podľa svojej chute vyberajme, čo chceme. Vyberme si kvalitné topánky Gabor a na každú príležitosť máme vhodný módny doplnok. Či už manažér alebo obchodný zástupca, dieťa alebo starší človek, každý si vyberie pre seba a hlavne svoje pohodlie to najlepšie.

 

- PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!